Vitajte

  Hotel Slovan

  patrí medzi najstaršie historické stavby mesta Krupina a bol centrom spoločensko-kultúrneho diania v regióne. Hotel Slovan prešiel v rokoch 2007 - 2008 kompletnou rekonštrukciou a preto opäť ponúka svoje priestory na rôzne podujatia. Podľa počtu osôb sú k dispozícii:

  hotel slovan club krupina logo

  Možnosti využitia voľného času v okolí hotela

  Mesto Krupina sa nachádza na rozhraní pohorí Štiavnické vrchy a Krupinská planina. Ideálne východiskové a konečné miesto pre hoských a cestných cyklistov. Nepoznaná a neznačkovaná hustá sieť horských a asfaltových ciest je určená pre menej i viac náročných bicyklistov.Možnosť výberu rôznych dĺžok a náročností trás od hodinových až po celedenné túry, pričom sa vždy vrátite inou cestou do Krupiny. Asfaltové cesty Krupinskou planinou sú málo frekventované a horské cesty hlavne v Štiavncikých horách sú dosť kopcovité a teda poslúžia pre náročnejších cyklistov, ale aj pre pešiu turistiku.  


  Využite možnosti lovu rôznych druhov rýb v okolitých rybárskych revíroch. Medzi tie hlavné patrí Krupinská priehrada, Sebechlebská priehrada a rybník pri obci Žibritov. Povolenky na rybolov si môžete zabezpečiť na tel.: 0903/830890


  Jazda na koňoch po lúkach Krupinskej pahorkatiny alebo v Štiavnických vrchoch je lahôdkou pre tých, ktorí milujú kone a krásnu prírodu. V okolí je množstvo možností jazdenia na koňoch, pričom majitelia rančov sú Vám k dispozícií. Odporúčame Ranč na Hozníku.


  Športovci oddaní tenisu nájdu svoje vyžitie 150 metrov od Hotela Slovan. Kvalita tenisových kurtov splní očakávania aj náročnejších hostí. V prípade záujmu je k dispozícií telefonický kontakt na pána Tršu Jozefa, u ktorého si môžete kurty objednať.Tel.: 0904/518206 .


   

  slovan club hotel krupina

  hotel slovan club krupina

   

   

   

   

  Cyklotrasy (cyklomapy) v okolí mesta Krupina

  Vlajka označuje polohu Hotela Slovan club.

  •• červená trasa celkovo  47km - Hontianska cyklomagistrála

  •• žltá 2 trasy celkovo 2,8 km - cyklotrasa 8628     cyklotrasa 8629

  •• zelená trasa celkovo 26 km - cyklotrasa 5560

  •• modrá trasa celkovo 15 km - cyklotrasa Cez tri kopce a stovky viníc Drážovce - Krnišov

   

  SLUŽBY V AREÁLI HOTELA

   

  KONTAKTY

  Recepcia/ubytovanie:

  +421 045 5522329

  Objednávky denné menu:

  +421 045 5522327

  Mobil – prevádzkarka:

  +421 0917 288 060

  E-mail:

  hotel@slovanclub.sk

  ODOBERAJTE JEDÁLNY LÍSTOK
  PRE VOĽNÉ CHVÍLE

   

  fitness centrum

  Fitness centrum sa nachádza 50m od hotela Slovan